single image
Perkame
IŠ JŪSŲ
Perkame
Visų rūšių malkinę medieną. Medienos atraižas (lentpjūvių šalutinis produktas). Laukų valymo žaliavą (savaiminio užsisėjimo medžiai žemės ūkio paskirties žemėse). Miško kirtimo liekanas kirtavietėje ir ištrauktas.
single image
Svarbu
Teisėtumo užtikrinimas
Tiekėjų atrankos proceso kertinis taškas - užtikrinti, kad mūsų partneriai veiktų teisėtai ir legaliai. Tai apima miškininkystės įstatymus, aplinkosaugos reikalavimus ir kitas tarpusavio prekybos taisykles. Puoselėjame tvirtą ir etišką tiekimą, kuriame kiekvienas dalyvis veikia sąžiningai, kas sudaro sąlygas ilgalaikei ir patikimai partnerystei.
single image
Svarbu
Atsekamumas
Mums ypač svarbus atsekamumas ir skaidrumas. Reikalaujame, kad mūsų žaliavų tiekėjai pateiktų dokumentus, leidžiančius atsekti žaliavų kilmę. Taip užtikrinama, kad mūsų medienos skiedros būtų ne tik aukštos kokybės, bet ir atsakingai gaunamos. Tokiu būdu prisidedame prie tvaresnės pramonės ir suteikiame savo klientams pasitikėjimo jausmą dėl mūsų produktų kilmės.
single image
Svarbu
Tvarumas ir lojalumas
Tvarumas "VUDIMEKSUS" nėra tik beprasmis žodis - tai esminė mūsų verslo filosofijos dalis. Renkamės tiekėjus, pritariančius šiam etosui ir užtikriname, kad žaliavos mūsų medienos drožlėms ir biokurui būtų ekologiškai išgaunamos ir perdirbamos. Vertiname lojalumą, puoselėdami ir skatindami ilgalaikius santykius. Lojalumas skatina pasitikėjimą, o tai savo ruožtu padeda užtikrinti efektyvesnį bendradarbiavimą, stabilumą ir abipusę sėkmę.
single image
Bendradarbiaukime
Susisiekime ir sukurkime Jūsų norus atitinkančius sprendimus. Mūsų komanda yra pasirengusi teikti profesionalias konsultacijas, atsakyti į Jūsų klausimus ir bendradarbiauti įgyvendinant projektus. Parašykite mums šiandien ir kartu pradėkime naują mūsų istoriją.
Contact Us Section Image