Contact Us Section Image
Nuostatos ir sąlygos
2023 m. rugpjūčio 8 d., UAB "VUDIMEKSUS"
Bendrosios sąlygos
Šios sąlygos ir nuostatos (toliau - „Sąlygos“) reglamentuoja UAB „VUDIMEKSUS“ (toliau - „VUDIMEKSUS“ arba „Mes“) internetinio puslapio (toliau - „Svetainė“) naudojimą. Svetainės naudotojas (toliau - „Naudotojas“ arba „Jūs“) sutinka su šiomis Sąlygomis naudodamasis Svetaine.
Slapukai
 • Svetainė naudoja slapukus (angl. „cookies“), kurie yra maži tekstinių duomenų failai, išsaugomi Jūsų kompiuteryje ar kitame įrenginyje, kai lankotės Svetainėje. Slapukai padeda mums užtikrinti geresnę Svetainės veikimą, suprasti, kaip Naudotojai naudojasi Svetaine, ir pagerinti Svetainės vartotojo patirtį.
 • Mes naudojame dviejų rūšių slapukus: būtinuosius slapukus, kurie yra reikalingi Svetainės veikimui, ir analitinius slapukus, kurie padeda mums geriau suprasti, kaip Naudotojai naudojasi Svetaine, ir tobulinti jos funkcionalumą.
 • Jūs galite bet kada pakeisti slapukų nustatymus savo interneto naršyklėje ir ištrinti esamus slapukus. Tačiau, atkreipiame dėmesį, kad išjungus kai kuriuos slapukus, Svetainės funkcionalumas gali būti sumažintas.
 • Nuorodos į kitas svetaines
  Svetainėje gali būti nuorodų į kitas interneto svetaines, kurios nepriklauso VUDIMEKSUS. Mes neatsakome už jų turinį ar privatumo politiką, todėl patariame susipažinti su jų sąlygomis ir nuostatomis.
  Intelektinė nuosavybė
  Visi Svetainėje esantys tekstai, nuotraukos, dizainas, logotipai, vaizdo ir garso įrašai yra VUDIMEKSUS arba trečiųjų šalių intelektinės nuosavybės objektai ir saugomi Lietuvos Respublikos ir tarptautinės teisės aktų. Naudotojai turi teisę peržiūrėti, atsispausdinti ir atsisiųsti medžiagą iš Svetainės asmeniniam, nekomerciniam naudojimui. Bet koks Svetainėje esančios medžiagos kopijavimas, platinimas, paskelbimas, modifikavimas, komercinis naudojimas ar bet kokia kita forma be išankstinio raštiško VUDIMEKSUS sutikimo draudžiamas.
  Atsakomybės apribojimas
 • VUDIMEKSUS stengiasi užtikrinti, kad Svetainės turinys būtų teisingas, tačiau negali garantuoti, kad jame nėra klaidų ar netikslumų. VUDIMEKSUS neprisiima jokios atsakomybės už bet kokią tiesioginę, netiesioginę, atsitiktinę, ypatingą ar pasekminių žalą, atsiradusią dėl Svetainės naudojimo ar jos turinio pasitikimumo.
 • VUDIMEKSUS neatsako už bet kokią žalą, atsiradusią dėl techninių problemų, kompiuterių virusų ar kitų kenkėjiškų programų, kylančių iš Svetainės naudojimo, duomenų praradimo ar prieigos sutrikimų.
 • VUDIMEKSUS neatsako už bet kokius trečiųjų šalių teiginius, nuorodas, paslaugas ar produktus, pateikiamus Svetainėje, ir neprisiima jokios atsakomybės dėl jų kokybės ar turinio.
 • Pakeitimai
  VUDIMEKSUS turi teisę bet kada keisti šias Sąlygas be išankstinio įspėjimo. Pakeistos Sąlygos įsigalios nuo jų paskelbimo Svetainėje. Naudotojai įsipareigoja reguliariai tikrinti Sąlygas, kad būtų informuoti apie galimus pakeitimus. Toliau naudodamiesi Svetaine po Sąlygų pakeitimo, Jūs sutinkate su atnaujintomis Sąlygomis.
  Taikoma teisė ir ginčų sprendimas
  Šioms Sąlygoms taikoma Lietuvos Respublikos teisė. Visi ginčai, kylančios dėl šių Sąlygų, bus sprendžiami derybų būdu. Jei ginčas nebus išspręstas per derybas, jis bus perduotas nagrinėti kompetentingam teismui pagal Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatytą tvarką.
  Susisiekimas
  Jeigu turite klausimų, pastabų ar rekomendacijų dėl šių Sąlygų, prašome susisiekti su mumis el. paštu: jakov.cernakov@vudimeksus.com.
  Galutinės nuostatos
 • Jei kuri nors iš šių Sąlygų nuostatų bus pripažinta negaliojančia, neteisėta arba neįgyvendinama pagal taikomą teisę, tokia nuostata bus laikoma atskira nuo kitų nuostatų ir neturės įtakos šių Sąlygų galiojimui arba įgyvendinamumui.
 • Šios Sąlygos sudaro visas tarp Naudotojo ir VUDIMEKSUS susitarimo dėl Svetainės naudojimo sąlygas ir pakeičia visas ankstesnes susitarimo versijas ar diskusijas tarp šalių šiuo klausimu.
 • Privatumo politika
  VUDIMEKSUS privatumo politika yra sudėtinė šių Sąlygų dalis ir apibrėžia, kaip Mes tvarkome Jūsų asmens duomenis, kai naudojatės Svetaine.