main section image
Apie Mus
Sąžiningai
Tvariai
Greitai
Atsakingai
Istorija
Du tvaraus augimo dešimtmečiai
2003 m. rugpjūčio 3 d. įsteigta įmonė "VUDIMEKSUS" per du dešimtmečius pelnė kokybiškos ir ekologiškos biokuro gamybos reputaciją. Per pastaruosius trejus metus, stipriai paaugus nuolatinėms investicijoms, mūsų gamybos ir transportavimo pajėgumai smarkiai išaugo. Taip pat, siekdami padidinti efektyvumą, strategiškai įsteigėme modernius sandėlius įvairiose Lietuvos vietose. Didėjant mūsų komandai ir įsipareigojimams, esame tvirtai pasiruošę tapti didžiausiu tvaraus biokuro tiekėju Europoje.
single image
single image
single image
Technika
Pažangi technologija žalesnei ateičiai
VUDIMEKSUS pirmauja biokuro pramonėje, turėdami didžiausią pažangių medienos smulkintuvų parką Lietuvoje. Šios pažangios mašinos, atspindinčios mūsų įsipareigojimą taikyti ekologišką praktiką, ne tik mažina kuro sąnaudas, bet ir užtikrina išskirtinius gamybos standartus. Daug investavome į savo transporto parką, ir šiandien 90 % mūsų mašinų atitinka EURO6 reikalavimus, kas tik dar labiau pabrėžia mūsų atsidavimą tvarumui ir veiklos pažangumui.
single image
Gamybos Pajėgumai
Neprilygstama gamybos galia
VUDIMEKSUS siekia naujų aukštumų biokuro pramonėje, turėdama neprilygstamus gamybos pajėgumus. Turime vieną iš didžiausių Europoje medienos smulkintuvų parką, įmonė jau valdo 11 smulkintuvų bei 100 puspriekabių su slankiojančiomis grindimis - tai didžiausias skaičius tarp biokuro gamintojų. Šie skaičiai reiškia didelį konkurencinį pranašumą. Esame gerai pasirengę užtikrinti tiek dideles apimtis, tiek kokybę, todėl užimame tvirtą poziciją biokuro gamybos srityje.
single image
Sandėliai
Sandėliai: raktas į nuoseklų tiekimą
VUDIMEKSUS valdo platų sandėlių tinklą visoje Lietuvoje: Varėnoje, Širvintose, Ukmergėje, Panevėžyje, Kėdainiuose ir Jurbarke. Šie dideli sandėliai užtikrina pastovią biokuro gamybą ir tiekimą ištisus metus. Dėl savo pajėgumų padalinimo ir strateginio sandeliavimo, esame patikimas partneris savo klientams, ne tik vasarą, bet ir žiemą.
single image
Bendradarbiaukime
Susisiekime ir sukurkime Jūsų norus atitinkančius sprendimus. Mūsų komanda yra pasirengusi teikti profesionalias konsultacijas, atsakyti į Jūsų klausimus ir bendradarbiauti įgyvendinant projektus. Parašykite mums šiandien ir kartu pradėkime naują mūsų istoriją.
Contact Us Section Image