single image
SM3
Drėgnis
Aukštas drėgnis
SM3 medžio drožlės, kurių drėgnumas yra nuo 35 iki 60 %, gali būti pritaikytos drėgnesniam biomasės kurui skirtoms energijos sistemoms. Taip pat, mūsų produkcija taikosi į žemesnę drėgnio ribų procentinę dalį, tad vistiek leidžia aptarnauti didžiąją dalį degimo sistemų.
35-60% DRĖGNIS
Žaliava
Tvari žaliava - šviežios kirtimo atliekos
SM3 medžio drožlėse, kaip pagrindinė žaliava naudojamos šviežios miško kirtimo atliekos. Tai leidžia sumažinti nepanaudotos žaliavos kiekį, padidinti energijos išeigą ir tvariau naudoti išteklius. Toks efektyvus požiūris į resursų naudojimą padeda mums tapti ir žiedinės ekonomikos šalininkais.
Tvaru
Priemaišos
Universali sudėtis
SM3 medžio drožlės yra itin universalios, todėl jas galima naudoti tiek su sausais, tiek su neišdžiūvusiais lapais ir spygliais. Šis pritaikomumas užtikrina platų jų panaudojimo spektrą įvairiose srityse, o tai dar labiau padidina jų praktiškumą, tačiau mažina kainą.
Praktiškas
Aplinkai draugiški sprendimai pritaikyti visiems
Mūsų platus biokuro ir medžio drožlių asortimentas, sukuria profesionalius ir ekologiškus sprendimus tvaresnei ateičiai.
single image
single image
single image
Bendradarbiaukime
Susisiekime ir sukurkime Jūsų norus atitinkančius sprendimus. Mūsų komanda yra pasirengusi teikti profesionalias konsultacijas, atsakyti į Jūsų klausimus ir bendradarbiauti įgyvendinant projektus. Parašykite mums šiandien ir kartu pradėkime naują mūsų istoriją.
Contact Us Section Image