single image
SM2
Medžiaga
Pagrindinė žaliava - negenėti medžiai
Produktas gaminamas iš negenėtų medžių (be šaknų). Naudojant sveikus medžius užtikrinamas efektyvesnis žaliavos panaudojimas, taip prisidedant prie tvarumo ir nesumažinant gaunamos energijos kiekio.
Efektyvesnis
Priemaišos
Praktiškesnis produktas pasitelkiant priemaišas
SM2 medžio drožlių sudėtyje esantys nedideli sausų lapų ir spyglių kiekiai prisideda prie bendro produkto kainos efektyvumo. Nors tokios priemaišos gali turėti nedidelės įtakos pelenų kiekiui, jos nedaro didelės įtakos degimo efektyvumui, todėl produktas yra ekonomiškas ir subalansuotas įvairaus tipo sistemoms.
Praktiškas
Drėgnis
Vidutinis drėgnis
Drėgnis svyruoja nuo 35 % iki 55 %. Nors šis intervalas yra šiek tiek didesnis nei SM1, jis leidžia efektyviai veikti sistemose, pritaikytose tokiam drėgniui, ir užtikrinti stabilų šilumos srautą.
35-55% DRĖGNIS
Aplinkai draugiški sprendimai pritaikyti visiems
Mūsų platus biokuro ir medžio drožlių asortimentas, sukuria profesionalius ir ekologiškus sprendimus tvaresnei ateičiai.
single image
single image
single image
Bendradarbiaukime
Susisiekime ir sukurkime Jūsų norus atitinkančius sprendimus. Mūsų komanda yra pasirengusi teikti profesionalias konsultacijas, atsakyti į Jūsų klausimus ir bendradarbiauti įgyvendinant projektus. Parašykite mums šiandien ir kartu pradėkime naują mūsų istoriją.
Contact Us Section Image