single image
SM1
Drėgnis
Žemas drėgnis
SM1 medžio drožlės pripažįstamos dėl optimalaus drėgnio, kuris svyruoja nuo 20 % iki 45 %. Tai užtikrina idealų santykį, leidžiantį skiedroms efektyviai degti ir gauti didžiausią šiluminę galią. Drėgmės kiekis taip pat sumažina kenksmingų išmetamųjų teršalų susidarymą degimo metu.
20-45% DRĖGNIS
Peleningumas
Minimalus peleningumas
SM1 medžio drožlės, kurių pelenų kiekis sudaro tik iki 2 % sausosios medžiagos, ne tik užtikrina švaresnį degimą, bet ir sumažina mašinų techninės priežiūros reikalavimus, taip pailgindamos įrangos tarnavimo laiką.
IKI 2% PELENŲ
Kokybė
Pagrindinė žaliava - kamienų mediena
Mūsų SM1 medžio drožlės, pagamintos daugiausia iš kamienų medienos, užtikrina aukštos kokybės, tvarų kurą. Šios rūšies mediena pasižymi puikiomis degimo savybėmis ir šilumine verte, todėl užtikrina stabilų ir aukštą energijos kiekį.
AUKŠTA KOKYBĖ
Aplinkai draugiški sprendimai pritaikyti visiems
Mūsų platus biokuro ir medžio drožlių asortimentas, sukuria profesionalius ir ekologiškus sprendimus tvaresnei ateičiai.
single image
single image
single image
Bendradarbiaukime
Susisiekime ir sukurkime Jūsų norus atitinkančius sprendimus. Mūsų komanda yra pasirengusi teikti profesionalias konsultacijas, atsakyti į Jūsų klausimus ir bendradarbiauti įgyvendinant projektus. Parašykite mums šiandien ir kartu pradėkime naują mūsų istoriją.
Contact Us Section Image